نشانی

ابتدای جاده قدیم کرج ، خیابان فتح 11 ، نبش گلبن دوم غربی ، پلاک 12

ساعات کاری ما

شنبه تا چهارشنبه : 8:00 الی 17:00 پنج شنبه : 8:00 الی 13:00

رول فرمینگ

رول فرمینگ فرآیند بسیار پر کاربرد در طول نیم قرن اخیر و پربازده ترین تکنولوژی شکل دهی فلزات است . در تعریف ،  شامل شکل دادن نوار ورق های فلزی در امتداد مستقیم ، طولی ، موازی می باشد. خطوط خمش به وسیله چند جفت نورد کانتور شده بدون تغییر ضخامت در دمای اتاق انجام می شود که همچنین محصولات می تواند خطوط خمش با زاویه ۹۰ درجه نسبت به خطوط خمش طولی داشته باشد. البته گاهی به صورت غیر موازی و غیر مستقیم نیز کار انجام می شود. باید توجه داشت که ضخامت متریال معمولا در خطوط خمش کاهش پیدا کرده به صورتی که تارهای بیرونی نازکتر از تارهای داخلی می باشد.

از بین بردن ترک خوردگی رنگ

بهتر است برای از بین بردن ترک خوردگی رنگ در طول خمش طی فرآیند پیش گرمایش آن را حرارت داد و هم چنین هنگام لحیم کاری یا آنیلینگ نیاز است دمای فلز افزایش یابد.

انواع دستگاههای رول فرمینگ شامل دستگاه نورد در طبقه های معلق ، داپلکس ، ترکیبی ، استاندارد ،صفحه ای و دستگاه های خاص قرار می گیرند که طیف گسترده ای از خمکاری را در بر میگیرد.

دستگاه نورد

یک دستگاه نورد از اجزای اصلی پایه (بستر) دروازه ها، شفت ها ، غلتک ها ، محرک و… تشکیل شده است. پایه ملزم به داشتن استحکام در طول عملیات می باشد و از دیگر ویژگی های آن داشتن  سطح صاف و هموار و شیار یا جاخار و مجرا برای روان کننده می باشد.

رول فرمینگ به دو روش سرد و گرم انجام می پذیرد و ورق هایی با ضخامت پایین با روش سرد و ورق با ضخامت بالا با روش گرم رول می شوند.

مزایای رول فرمینگ

مزایای رول فرمینگ نسبت به سایر روش های تغییر شکل فلز ، سرعت بالا و عدم نیاز به اپراتور مستقیم می باشد که به طور چشم گیری هزینه های تولید را کاهش می دهد و نتیجه کار داشتن محصول با کیفیت بالا و یکنواخت در تعداد می باشد.

صنایع فلزی ایران سبز با اتکا به دانش لازم و تجربه فراوان و ماشین آلات دقیق کارگاهی و پرسنل مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه رول فرمینگ می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

افزایش سرعت عمل در ساخت ورق­‌های فرمینگ، که این امر باعث صرفه جویی در وقت مشتری و کارفرما می­‌شود از مزایای رول فرمینگ می باشد.

لطفا برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با شماره های ۶۶۸۱۹۴۵۶ ۰۲۱ –  ۶۶۸۱۹۴۵۵ ۰۲۱ تماس بگیرید.

5/5

آخرین مطالب

مبلمان شهری

مبلمان شهری

مبلمان شهری مبلمان شهری مجموعه ای وسیع از اشیا و وسایل و دستگاه ها و نمادها و فضاها و عناصری است که در فضای باز

ادامه مطلب »
رول فرمینگ

رول فرمینگ

رول فرمینگ رول فرمینگ فرآیند بسیار پر کاربرد در طول نیم قرن اخیر و پربازده ترین تکنولوژی شکل دهی فلزات است . در تعریف ، 

ادامه مطلب »
برش لیزر

برش لیزر

برش لیزر برش لیزر Laser Cutting  برش اجسام به وسیله لیزر می باشد که در این روش لیزر از یک خروجی قوی روی اجسام تابانده

ادامه مطلب »

مطالب مرتبط

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *